Oyuncu Berrak Tüzünataç transparan modasına uydu. Ünlü ismin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflara beğeni yağdı.

Cesur pozlarını sosyal medyadan sık sık paylaşan isimlerden biri olan Berrak Tüzünataç bu paylaşımlarına yenilerini ekledi.

Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 2

Serenay Sarıkaya, Nesrin Cavadzade, Defne Samyeli'den sonra transparan modasına uyan Berrak Tüzünataç, kusursuz fiziğiyle dikkat çekti.

Aydemir Akbaş hayranlarını üzüntüye boğdu: 'İlk benden duyun istedim' Aydemir Akbaş hayranlarını üzüntüye boğdu: 'İlk benden duyun istedim'

Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 3

Kot pantolon üzerine transparan bluz tercih eden Berrak Tüzünataç birbirinden özel karelerini paylaştı.

Tüzünataç'ın fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.

İşte o kareler...

Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 5

Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 6Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 7Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 8Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 9Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 10Berrak Tüzünataç da ''transparan'' dedi! Sosyal medyayı sallayan pozlar - Resim: 11