TRT'nin Balkan Ninnisi dizisinin final bölümünden fragman paylaşıldı. Perşembe günü ekrana gelecek bölümüyle macerasını tamamlayacak olan dizi, 20. bölümüyle final yapacak. Peki, Balkan Ninnisi'nin final bölümünde neler olacak?

Her perşembe akşamı TRT 1'de ekrana gelen ve büyük beğeni toplayan "Balkan Ninnisi" 5 Ocak Perşembe günü final bölümüyle seyirciyle buluşacak.

Üsküp'te çekilen dizi, etkileyici ve eğlenceli hikayesi, başrol oyuncularının muhteşem performansları ve Balkan müziğinin popüler örnekleriyle büyük ilgi gördü. "Balkan Ninnisi" dizisi 5 Ocak Perşembe günü TRT 1'de yayınlanacak olan 25. bölümüyle son kez ekrana gelecek. Peki son bölümde neler oluyor? İşte tüm ayrıntılar;

"Arif sayesinde köşktekiler haritada bir hazine olduğunu biliyorlardı. Öğrendiklerinde harita zaten Bessa'nın elindeydi. Hazine haritası için köşkten vazgeçen Arif, Ertan ve Zafo, Hazinenin konağın bahçesine gömülmesinin ardından deliye döndü.

Besa ve adamları konağı bastı ve onları bahçede çukur kazarken yakaladı. Süleyman, Nina ve Elena, konaktakilerin hasta olduğunu düşünerek karantinada oldukları için dışarı çıkmadılar.

EXXEN izle (Konuşanlar) 91. bölüm tek parça kesintisiz EXXEN izle (Konuşanlar) 91. bölüm tek parça kesintisiz

Sofya’nın yardımıyla Ivana, Jovanka ve Gülsüm, konaktan dışarı çıkmayı başarırlar. Son çare olarak konakta kalanları Besa’nın elinden kurtarmak için polisten yardım isterler…

Aradan 5 yıl geçer… Ertan, caminin önünde Balkan Ninnisi’nin bittiğini, masalın başladığını anlatmaktadır… “