Arka Sokaklar'da hiç beklenmedik bir gelişme yaşanacak. Fragmana yansıyan görüntülerde ünlü ismin diziden ayrılacağı görülüyordu. Rıza Baba karakterine hayat veren Zafer Ergin'den üzücü haber geldi. Peki ünlü isim diziden neden ayrılacak? 16 yıldır hizmet verdiği diziye bir anda veda edecek olması üzdü. Üstelik Erler Film'den gelen açıklamada oyuncunun ayrılmayacağı da vurgulanmıştı. Fakat bu hızlı karar değişikliği reytinglere pahalıya patlayabilir. İşte ünlü oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacağına dair son detaylar...

Rıza Baba Ayrılacak mı?

Zafer Ergin'in canlandırdığı Rıza Baba tamı tamına dört defa kurşunlandı. Hal böyle olunca karakterin yaşama şansı neredeyse kalmadı. En son Mesut ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelen Rıza Baba, sırf bu yüzden başına bir şey gelir ise akıllara ilk Mesut gelecek. Uyuşturucu tartışmasında Mesut'u savunmadığı için ikili arasında büyük tartışma yaşanmıştı.

İzleyiciler Üzgün

Kanal D dizisinde Rıza Baba gibi bir karakterin ayrılacağı için üzgün olan izleyiciler, bunun bir anca sona ermesini istiyor. Bir süredir ekrana gelmesi beklenen dizide neler yaşanacak bu akşam öğreneceğiz. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisinin reytingleri yine çok konuşulacak. Detaylarıyla birlikte Arka Sokaklar'da yaşanacakları göreceğiz.