Belediye ekipleri, yoğun bir mesai harcayarak, bölgenin çehresini değiştirecek konutların bağlantı yollarını sıcak asfalt ve parke kaplamasıyla donattı. Çalışmaları bizzat Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de yakından takip etti.

Henüz hak sahiplerine teslim edilmeyi bekleyen bu yeni yaşam alanları, modern ve konforlu yapılarıyla dikkat çekiyor. Yerleşim alanının geliştirilmesine yönelik yapılan bu çalışmalar, bölge sakinlerine ve hak sahiplerine artan yaşam kalitesi vaat ediyor. Afşin Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projede son aşamalara gelinmesi ve konutların çok yakında teslim edilecek olması, bölge halkını heyecanlandırıyor.

a78645e4-d1de-4713-a201-58b8ea65ed73

Belediye, bu konutların Afşin'e ve bölge halkına hayırlı olmasını dileyerek, yapılan çalışmalarla ilgili duyurulara devam edeceğinin sinyalini verdi.

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven"Kıymetli hemşehrilerimiz. Olumsuz hava şartlarına rağmen gece geç saatlere kadar çalışmalarına devam eden ve tamamlayan asfalt ekibimize ve kalıcı konutların teslimi için gece gündüz demeden çalışan tüm ekiplere ve personellerime huzurunuzda teşekkür ederiz. Afşin Belediyesi olarak sizleri en kısa sürede yeni kalıcı konutlarınıza kavuşturmak için gayretle çalışıyoruz." dedi.

asfaltafsinn (1)

asfaltafsinn (2)