Zafer Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Alpaslan Kenger, Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ı ziyaret etti. Karaaslan'ın sorularını yanıtlayan Başkan Kenger, sığınmacıların ülkelerine göndermek için imza kampanyası düzenlediklerini açıklarken, Kahramanmaraş'ın belirli bölgelerine ise partiye üye kaydı için stand kurduklarını belirtti.

Zafer Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Alpaslan Kenger Kanal Maraş'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan ile sohbet eden Zafer Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Alpaslan Kenger "Suriye vatandaşlarını ülkelerine göndermek için kanunlar çerçevesinde imza kampanyası düzenledik ve yaklaşık 2 bin den fazla vatandaşlarımızın attıkları imzalı evrakı genel merkeze gönderdik." dedi.

  • Başkan Kenger ayrıca, Zafer partisi olarak, sığınmacıların elindeki ayrıcalıkları kaldıracaklarını, vatandaşların şartları ne ise o şartlarda yaşamak zorunda kalacaklarını belirtti.

Hiç bir zaman ümitsiz olmayacağız. Biz inanıyoruz ki zafer birliktedir. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş felsefesi ve esaslarını son nefesimize kadar savunacağız.

Zafer Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Alpaslan Kenger’in Kanal Maraş'a ziyaretinde yaptığı açıklamaları şöyle oldu:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'taki o isme İstiklal Madalyası verecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahramanmaraş'taki o isme İstiklal Madalyası verecek!

Başkan Kenger; “Biz Zafer Partisi olarak liderimiz Ümit Özdağ etrafında kenetlenmiş bir kadro ile yolumuzda emin ve kararlı adımlarla ilerliyoruz. Bu ilerlemenin bir neticesi olarak memleketimiz Kahramanmaraş'ta da bize verdiği kıvancı ve heyecanı sizlerle paylaşıyoruz.

Büyük ülkemizde ekonomiden milli güvenliğe, tarımdan eğitime kadar olan bütün sektör ve kurumlarda şüphesiz ki büyük bir kriz yaşanmaktadır. Bu çok yönlü krize karşı hem iktidar hem de muhalefet partileri seyirci kalmaktadır. Vatandaşın derdinden bihaber, herhangi bir temeli olmaksızın milletimizi oyalayan hatta ve hatta vatandaşın aklıyla dalga geçercesine yapılan eylemlere, söylemlere karşı tahammülümüz kalmamıştır. Yüce Türk Milleti, birkaç partinin dar vizyonuna, prangalı düşüncelerine sınırlı hareket alanına mecbur bırakılamaz, terk edilemez. İşte Zafer Partisi bu manzaranın ardından bir güneş gibi milletimizin üzerine doğmuştur.

Biliriz ki Zafer Partisinin kimlik verdiği bireylerin tamamı Türk Milletine hizmetleri başka bir amaç taşımamaktadır. Gayemiz, Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliğinden sapmamak, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş felsefesi ve esaslarını son nefesimize kadar savunmaktır." açıklamalarında bulundu.

Başkan Kenger son olarak;

"Hiçbir zaman ümitsiz olmayacağız, memleketi kurtaracağız. Biz inanıyoruz ki zafer birliktedir. Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizi Zafer Partisi saflarına davet ediyoruz. Zafer’e bekliyoruz.” dedi.