Televizyon tarihinde bir ilk! Müge Anlı 6 kayıp çocuğu bir günde buldu

Gündüz kuşağı programlarının en sevilen ismi Müge Anlı programında Türk televizyon tarihinde bir ilk yaşandı.

Televizyon tarihinde bir ilk! Müge Anlı 6 kayıp çocuğu bir günde buldu

ATV ekranlarında izleyici karşısına geçen Müge Anlı'nın programında bugüne dek görülmemiş bir olay gerçekleşti. Programda gündeme gelen 6 kayıp çocuk yapılan çalışmalar sonucu 24 saat içerisinde bulunarak aileleriyle buluşturuldu.

3 AYRI ŞEHİRDEN 6 ÇOCUK
Ankara Çankaya'da yaşayan Serap Erdal 13 yaşındaki kızı Ebru'yu aramak için Müge Anlı'nın programına başvurmuştu. 10 Nisan günü kaybolan ve 5 gündür bulunamayan küçük kızın fotoğraflarını gösteren ve izleyicilerine çağrıda bulunan Müge Anlı, kısa sürede müjdeli haberi ulaştırdı. Küçük kız sağ salim evine ulaştırıldı.

PROGRAMDA ARANDIKLARINI GÖRDÜLER
Müge Anlı'nın aradığı bir diğer kayıp çocuklar ise İstanbul Şişli'den 15 yaşındaki Yusuf ile 13 yaşındaki Yaren'di. Birlikte kayboldukları ortaya çıkan iki çocuğu aramak için ise anneleri Fatma İlanlı ile Mine Akın canlı yayına katıldı.

Programda arandıklarını gören Yusuf ve Yaren, 48 saat sonra Müge Anlı'yla iletişime geçti ve Taksim'de olduklarını bildirdi. Böylece iki küçük çocuk da anneleriyle buluşmuş oldu.

İZLEYİCİLER DE KATKI SAĞLADI
Müge Anlı'nın aynı gün kayıp olarak ekrana taşıdığı diğer çocuklar ise Adana'dandı. Baba Ferdi Kaygusuz 13 ve 8 yaşındaki kızlarının 11 Nisan günü Cemile isimli arkadaşlarıyla kaybolduklarını söyledi.

Müge Anlı programda çocukların fotoğraflarını gösterdi, kayboldukları mahallede yaşayanların aramasını istedi ve çok geç olmadan Adana'daki kayıp üç çocuk da izleyiciler sayesinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.