Piyanistten düğünde pes dedirten sözler: 'Oynamayan korona olsun inşallah'

Bursa'da geçen hafta yapılan bir düğünde piyanist 'Oynamayan korona olsun inşallah' sözleriyle herkesi halaya çağırdı. olayın üzerine harekete geçen polis hem piyaniste hemde düğün sahibine toplam 6 bin 360 lira ceza uyguladı.

Piyanistten düğünde pes dedirten sözler: 'Oynamayan korona olsun inşallah'

Bursa'da bir düğünde piyanistin, "Hadi herkes piste. Oynamayan korona olsun inşallah" demesi üzerine çok sayıda kişi çıkıp halay çekti. Harekete geçen polis ekipleri, hem piyaniste hem de düğün sahibine ceza kesti.

AA'nın aktardığı habere göre, Bursa'nın İnegöl ilçesinde yapılan bir sokak düğününde, yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirlerine uyulmadığı gerekçesiyle iki kişiye para cezası kesildi.İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, geçen hafta sonu Kemalpaşa Mahallesi'ndeki düğünde bir piyanistin, "Hadi herkes piste. Oynamayan korona olsun inşallah" diyerek katılanları oyuna davet ettiği iddiası üzerine çalışma başlattı.Davetin ardından yaklaşık 30 kişinin halay çektiği öne sürülen piyanist ile düğün sahibi hakkında toplam 6 bin 360 lira ceza uygulandığı öğrenildi.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.