Kalçasındaki 30 santimlik bıçakla hastaneye geldi!

İngiltere'nin Wiltshire kentinde Aaron Toward-Parker isimli bir kişinin saldırısına uğrayan şahıs hastaneye kaldırıldı. Acile kaldırılan adamı gören doktorlar şaşkına döndü. Çünkü adamın kalçasında avcılıkla ilgilenenlerin kullandığı ve zombi bıçağı olarak da bilinen keskin ve uzun bir bıçak saplıydı.

Kalçasındaki 30 santimlik bıçakla hastaneye geldi!
banner150

İngiltere’nin güneyinde aylar önce yaşanan korkunç bir olayın bütün detayları bugün İngiliz basınında manşet oldu.

Olay ülkenin güneyindeki Wiltshire’da meydana geldi. Kasabadaki bir parkta tek başına yürüten bir adam Aaron Toward-Parker ve Jack Parfitt isimli adamların saldırısına uğradı.

İNTİKAM ALMAK İÇİN...

İntikam almak için saldıran Parker, dev boyutlardaki bir bıçağı adamın kalçasına sapladı. Parfitt’in hoşlandığı kadınla birlikte olan kurban olay yerinde güçlükle kaçabildi. Ambulansı arayan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı.

DOKTORLAR ŞAŞKINA DÖNDÜ

Hastaneye gidince doktorlar şaşkına döndü. Zira adamın kalçasında avcılıkla ilgilenenlerin kullandığı ve “zombi bıçağı” olarak da bilinen keskin ve uzun bir bıçak duruyordu.

HEMEN AMELİYATA ALINDI

Röntgen ve tahliller yapıldıktan sonra adam ameliyata alındı. Saldırganlar kısa bir süre içerisinde yakalanırken hastanın sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Davayı inceleyen dedektif Scott Anger, “Bu çok korkunç ve ciddi bir saldırı. Neyse ki saldırıda kimse hayatını kaybetmedi. Hastanın sağlık durumunun iyi olması bizi rahatlattı. Saldırganları da yakaladık” dedi. 

Sözcü

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.