İlçeyi ayağa kaldıran olay! Doktor, WhatsApp grubunda paylaştı...

Samsun'un Bafra ilçesinde görevli bir doktora arkadaşlarıyla kullandığı WhatsApp grubunda İslami değerlere hakaret içeren paylaşımlar yaptığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

İlçeyi ayağa kaldıran olay! Doktor, WhatsApp grubunda paylaştı...
banner150

Söz konusu paylaşımı kınamak için Bafra Belediye Başkanı Kılıç, AK  Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz, CHP İlçe Başkanı Vahit Perçin, MHP Bafra  İlçe Başkanı Barbaros Turna, İYİ Parti İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Saadet  Partisi İlçe Başkanı Mustafa Öcal, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet  Abdurrahman İsmailoğlu ile Diyanet-Sen, Sağlık-Sen, Memur-Sen, Eğitim Bir-Sen  temsilcileri, bazı hastane çalışanları ile vatandaşlar Bafra Devlet Hastanesi  önünde toplandı. Belediye Başkanı Kılıç, burada yaptığı açıklamada, ''Toplumun sinir  uçlarıyla oynamaya kimsenin hakkı yok. Hele de doktorluk mesleğini icra eden  birinin bu tür bir olayı doktorlarla ilişkilendirmeye hiç hakkı yok. Yüzlerce,  binlerce doktorla böyle bir paylaşımın ilişkilendirilmesi en azından bu mesleğe  bir hakarettir. Doktora hakarettir. Biz bunu kınıyoruz. Toplum olarak da bunun  takipçisi olacağız.'' dedi.

Diyanet-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Murat Akkuş, Bafra Devlet  Hastanesinde görevli doktorların bulunduğu WhatsApp grubunda İslami değerlere  hakaret eden doktor Ş.O'yu kınadıklarını belirtti. Açıklamaların ardından grup, daha sonra Bafra Adliyesine geçerek suç  duyurusunda bulundu.

Kaynak: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.