“Hastayım” diye ağladı, bir türlü hastaneye götürülemedi...

Aydın’ın Karacasu ilçesine bağlı Cabi Mahallesinde yalnız yaşayan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen kadın, yaptığı gürültüyle mahalleyi ayağa kaldırırken 112 Acil ekiplerinin uzun süren hastaneye götürme çabası başarısız oldu.

“Hastayım” diye ağladı, bir türlü hastaneye götürülemedi...
banner150

Olay saat 23.00 sıralarında Aydın Karacasu İlçesine bağlı Cabi Mahallesi İstiklal Caddesi Üniversite yolu üzerinde bulunan Dellazade Sokak’ta meydana geldi. Hiç evlenmeyen ve anne-babasının vefat ettiği günden bu yana yalnız yaşadığı öğrenilen 60 yaşındaki Yüksel Beyoğlu isimli kadın kendine ait müstakil evde, ''Ölüyorum, bayılıyorum, hastayım, yardım edin'' şeklinde yüksek sesli bağırmaya başladı

Mahalleli kadının bir rahatsızlığı olduğunu düşünüp 112 Acil Müdahale ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ambulans ekibi, polisin de çağrılmasıyla kapıyı açıp içeri girdi. Kendisine yardım etmek isteyen ekiplere direnen kadın, ''Bayılıyorum, öleceğim'' diye sızlanıp, inlemesine rağmen bir türlü hastaneye gitmeyi kabul etmedi.

Mahalle halkının söylediklerine göre ambulansa binme ve doktora gitme fobisi olduğu öğrenilen kadın, özel arabayla götürülme teklifini de geri çevirdi.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.