Bayram'ın kemik parçaları toprağa verildi!

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 29 Aralık 2015'te komşu çocukları 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'un oyun oynarken kaybolmasının ardından Kelkit Çayı'nda bulunan ve Ankara Adli Tıp Kurumunca Bayram Erol'a ait olduğu belirlenen ayak kemik parçaları toprağa verildi

Bayram'ın kemik parçaları toprağa verildi!
banner150

Ankara Adli Tıp Kurumunun ardından incelenmesi için İstanbul Adli Tıp  Kurumuna gönderilen kemik parçaları, ilçeye getirilerek Reşadiye Devlet Hastanesi  morguna konuldu.

Bayram Erol'un ailesi tarafından tabutun içinde alınan kemik  parçaları, helallik alınmak üzere babaevine getirildi.

Burada anne Adile Erol, "Oğlum 3 yıl sonra evine hoş geldin", "Güle  güle Bayram'ım" diyerek ağıt yaktı.

Helallik alınmasının ardından cenaze, Reşadiye Merkez Camisi'ne  götürüldü.

"EN AZINDAN DUA EDEBİLECEĞİM BİR MEZARI OLACAK" 

Cenazenin götürülmesi sırasında anne Adile Erol, cenaze aracının arka  kapısının açılmasının ardından oğlunun kemiklerinin bulunduğu tabuta sarılarak  gözyaşı döktü.

Erol, "Bir parçası bulundu, defnedeceğiz. Buruğuz, bir yandan da  sevinçliyiz. En azından dua edebileceğim bir mezarı olacak." dedi.

Kılınan cenaze namazı sonrası küçük çocuğa ait kemik parçaları şehir  mezarlığında toprağa verildi.

Burada mezar tahtasına, "Bayram Erol ruhuna Fatiha"  yazılı olduğu  görüldü.

Öte yandan, otopside kemik parçasının uzun süre suda kalmasından  dolayı deforme olduğu, Bayram Erol'un ölümüyle ilgili bir bulgu elde edilemediği  öğrenildi.

Reşadiye ilçesinde 29 Aralık 2015'te komşu çocukları 5 yaşındaki  Dursun Kaan Taşcı ile 8 yaşındaki Bayram Erol'un oyun oynarken kaybolmuş, geniş  çaplı arama çalışmalarına rağmen çocuklara ulaşılamamıştı. İlçede 25 Nisan  2018'de hafif ticari aracın Kelkit Çayı'na yuvarlanması sonucu kaybolan Ayhan  Cebe'yi arama çalışmaları sırasında 8 Mayıs Salı günü hidroelektrik santrali  çalışanının ayakkabı ve çorap ile kemik parçası bulması üzerine Adli Tıp Kurumu  Ankara Grup Başkanlığında yapılan incelemede kemik parçasının, kayıp çocuklardan  Bayram Erol'a ait olduğu belirlenmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.