AFAD'dan deprem bölgesine yardım açıklaması!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), herhangi bir karışıklığa yol açmamak için Cumhurbaşkanlığının bildirdiği çerçeve dışında depreme ilişkin yardım çağrısında bulunulmamasını istedi.

AFAD'dan deprem bölgesine yardım açıklaması!
banner150

AFAD'dan deprem bölgesine yardım açıklaması. AFAD'dan yapılan açıklamada, Elazığ ve Malatya depremiyle ilgili, kamu  kurum ve kuruluşlarından ve bazı vatandaşlardan sosyal medya mecralarında yardım  talebinde bulunduğunun gözlemlendiği ifade edildi.

İhtiyaçların Cumhurbaşkanlığının bildirdiği çerçevede, AFAD Başkanlığı  koordinesinde gerçekleştirildiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: ''Yardım yapmak isteyenlerin  bu konudaki istek ve hassasiyetlerini  anlıyoruz. Ancak herhangi bir karışıklığa mahal vermemek adına  Cumhurbaşkanlığımızın bildirdiği çerçeve dışında yardım çağrısında  bulunulmamasını rica ediyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlarımıza ve vatandaşlarımıza   çağrımız, ihtiyaç duyulan yardım malzemelerinin toplama ehliyetinin AFAD  Başkanlığı koordinesinde  olduğunu hatırlatırız.''

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.