Facebook tarafından satın alınan ve yeni ismiyle Meta şirketi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren WhatsApp en çok kullanılan mesajlaşma ve konuşma uygulaması unvanını koruyor. Özel hayattan iş hayatına kadar her alanda kullanılan WhatsApp yeni bir güncelleme yayınladı.

Akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulaması WhatsApp eni bir güncelleme yayınladı. Meta bünyesinde faaliyetlerini sürdüren WhatsApp getirdiği yeni özellikler ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Son güncellemesi ile sesli grup aramalarını 8 kişiden 32'ye yükselten WhatsApp 4 katlık bir artış yaptı.

whatsappp (2)

WHATSAPP GRUP KONUŞMALARI 4 KATINA ÇIKARILDI
Yeni bir güncelleme yayınlayan WhatsApp, sesli grup aramalarındaki kişi sayısını 4 katlık artışla, 8 kişiden 32 kişiye çıkardı. WhatsApp, sesli sohbetlerdeki kişi sayısının maksimum 32'ye çıkarılmasının yanı sıra 2 GB'a kadar dosya paylaşımına ve grup yöneticilerinin mesajları herkesten silebilmelerine de izin verecek.

GetContact geliştiricisinden 'hacklenme' açıklaması: Bizi tehdit ediyorlar GetContact geliştiricisinden 'hacklenme' açıklaması: Bizi tehdit ediyorlar

Geçtiğimiz günlerde son görülmenin belirli kişilere kapatılması veya topluluklar gibi yeni özellikleri duyuran WhatsApp bu sefer önceden 8 kişiyle sınırlı olan grup telefon görüşmesini yeni yayınladığı güncelleme ile 32 kişiye çıkardı.

whatsappp (1)

Bilindiği üzere WhatsApp, önceden kullanıcıların aynı anda sekiz kişiyle sesli grup telefon görüşmesi yapmasına olanak sağlamaktaydı. Ancak bu sayıyı yetersiz bulan kullanıcıları için WhatsApp, şimdilerde dört katlık bir artışla 32 katılımcıya kadar olanak sağlayacak yeni bir güncelleme yayınladı. Bu özelliğe erişmek için kullanıcıların cihazlarında WhatsApp'ın en son sürümüne, yani iPhone'da v22.8.80 ve Android'de v2.22.9.73 sürümüne sahip olmaları gerekiyor.