Kahramanmaraş'ta yaşayan 4 çocuk annesi 23 yaşındaki Gülizar isimli genç kız TikTok'tan tanıştığı ve 15 yaşındaki çocuğa kaçtı.

ATV'de yayınlanan ve kayıpları bulan program Esra Erol'da dün skandal bir olay yaşandı.

Kahramanmaraş'ta yaşayan Hasan Akbulut, 23 yaşındaki karısının 4 çocuğunu geride bırakıp Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki çocuğa kaçtığını söyleyerek, dinleyenlerin ağızlarını açık bıraktı. Karısının bulunması için Esra Erol'dan yardım isteyen adam, karısıyla telefonda konuştu. ''Evet 15 yaşındaki Şahin'e kaçtım'' diyen Gülizar, ''Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum'' dedi.

''15 YAŞINDAKİ ŞAHİN EVDEKİ KOCAMDAN İYİ''

Kahramanmaraş’ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan 4 kişi tutuklandı Kahramanmaraş’ta uyuşturucu operasyonunda yakalanan 4 kişi tutuklandı

Dinledikleri karşısında şoke olan Esra Erol, ''Kaçtığınız kişi bir ergen. Farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri'' dedi. Gülizar ise, ''Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok'tan tanıştık'' diyerek kocasına adeta sinir krizi geçirtti.

''ÇOCUKLARI DÖVÜP GİTMİŞ! KAN İÇİNDELERDİ''

Gülüzar'dan 5, 4, 2 yaş ve 5 aylık çocuğu olan Hasan Akbulut, ''Çocukları ölüme terk ettin gittin. Çocukların ağzı burnu kandı. Gece döverek yatırmışsın çocukları. 4 çocuk sabaha kadar ağlamış. Gece çocukları bırakıp gitmiş'' diyerek tepki gösterdi.

ÇOCUKLAR EVDE TEK BAŞINAYMIŞ

Çocukların en büyüğü 5 yaşında olduğu belirtilirken, çocukların evde tek başlarına oldukları belirtildi. Gelen tepkiler karşısında sessizliğe bürünen Gülizar, daha sonra ''Söylenenler yalan. Eve geri dönmeyeceğim. Eşimden şiddet görüyorum'' dedi.