Twitter mesajlar özelliğini değiştirdi

Twitter son dönemdeki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi ve mesajlarda takip edilen kişilerden gelen mesajları gösterirken, diğeri ise takip edilmeyenlerden gelenleri gösterecek.

Twitter mesajlar özelliğini değiştirdi

Twitter'a gelen yeni özelliği kullanmak için Ayarlar bölümündeki 'Gizlilik ve Güvenlik' sekmesinde bulunan 'Herhangi Birinden Direkt Mesaj Al' seçeneğini işaretlemek gerekiyor.

Böylece Twitter, Instagram ve Facebook'ta olduğu gibi kullanıcıların kiminle iletişim kurmak istediğine daha kolay karar vermesini sağlayacak.

Twitter'ın bu özelliği sayesinde tanımadığınız kullanıcılardan gelen mesajları önizleyebilir, kabul edebilir veya silmeyi seçebilirsiniz. Gelen mesajı kabul ettikten sonra ise bu kişi sizinle her zaman iletişim kurabiliyor. Böylece kiminle iletişim kurmak istediğinize kendiniz karar verebiliyorsunuz.

Öte yandan Direkt Mesajı kabul edince ileti Mesajlar klasörüne geçiyor. Mesajın içindeki görsel medyalar ise siz kabul edene ya da medyayı göster diyene kadar ekrana gelmiyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.