Programsız bilgisayar üzerinden Instagram'da DM nasıl atılır?

Sosyal medya devi Instagram, resmi web sitesi üzerinden mesaj (DM) işlemini gerçekleştiremiyor. Bu durumda da imdadınıza kanalmaras.com ekibi olarak yetişiyoruz ve sizlere bilgisayarınızdan oldukça kolay bir şekilde Instgram üzerinde programsız nasıl DM göndereceğinizi aktarıyoruz.

Programsız bilgisayar üzerinden Instagram'da DM nasıl atılır?
banner150

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan Instagram, daha sonra birçok güncelleme ile sadece fotoğraf paylaşım uygulaması olmaktan çıktı. Mesajlaşma uygulamalarının popüler olmasından sonra Instagram, uygulamaya bir de sohbet özelliği eklemişti. Milyonlarca insanın kullandığı bu platformda bilgisayar üzerinden karşıdaki kişiye mesaj atabiliyorsunuz? Bu gizli özellik sayesinde artık sizde bilgisayar üzerinden mesaj atabileceksiniz.

DİĞER PLATFORMLARDA VAR
Facebook mesajlaşma, Facebook Messenger, WhatsApp gibi sosyal medya devlerine baktığımızda bu özelliğin zaten var olduğunu görüyoruz.

Bilgisayardan Instagram mesajı yollayabilmenin birçok farklı yöntemi bulunuyor. Bu yöntemlerden birini sizlere göstereceğim. Bu yöntemi hiç bir program kullanmadan faydalanabilirsiniz. 

ADIM ADIM BİLGİSAYARDAN MESAJ GÖNDERME
Bu makalemizde, Instagram hesabınızın bilgisayar üzerinden programsız nasıl DM atılır sizlere bu çözümden bahsedeceğiz. Kesin çözüm odaklı bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okuyunuz.

1) Bu sayfada herhangi bir kısma sağ tıklayarak incele kısmına tıklayınız.

2) Ardından yan tarafta açılan sayfada kısım sağ üst tarafta "toggle device toolbar" göreceksiniz. Tıklayınız.

Ve daha sonra açılan pencerede resimde görüldüğü gibi mobil görünüme almak için sol üstte bulunan butona tıklıyoruz ve ardından mobil görünüm seçiyoruz.

3) Ve daha sonra, resimde görüldüğü gibi yapınız. Sayfayı yeniliyoruz. Yenilendikten sonra ekranda Instagram uygulamasında olduğu gibi ikonlar gözükecek.

Şimdi dilediğiniz kişiye kolayca DM gönderebilirsiniz...

Yukarıdaki adımlar izlendiğinde bilgisayardan Intagram kullanmak mümkün olacaktır. Fakat bu yöntemde telefonlardaki uygulamanın biraz farklısı ile karşılaşılacaktır. Orada olan hemen her işlem burada da vardır ve bu uygulama beklentileri karşılayacaktır.

Kaynak: Kanal Maraş

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 10:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
SİZENE LAN
SİZENE LAN - 1 yıl Önce

YALAN KANMAYIN O 5 DAKKİKAYI GERİ İSTİYORUM

sefa
sefa - 1 yıl Önce

Allah razı olsun :)

cansuy
cansuy - 6 ay Önce

peki apple bilgisayarlarda nasıl oluyor ??

boşveer
boşveer - 7 ay Önce

gerçekten oldu çok saaool:)

Çınar Yücel
Çınar Yücel - 6 ay Önce

sağolun oldu

sevooo
sevooo - 6 ay Önce

hani biz yapamadık dayı

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.