GoodTwitter neden çalışmıyor? Twitter'ı eski tasarımına geri döndüren eklenti nasıl çalışır?

Dünyanın önde gelen sosyal medya platformlarından Twitter'ın büyük bir yenilik olarak duyurduğu yeni arayüzü maalesef bir çok kullanıcının beğenisini kazanamadı ve bir çok kullanacı arayüzden çıkmak için çok değişik yöntemler denemeye başladılar. Chrome için geliştirilen bir eklenti olan GoodTwitter ise bu sorunu ortadan kaldırıyordu. Alınan son karar ile Twitter bu eklentiyi kaldırdı. Peki, eklenti nasıl çalışır? İşte detaylar...

GoodTwitter neden çalışmıyor? Twitter'ı eski tasarımına geri döndüren eklenti nasıl çalışır?

Twitter'ın yeni arayüzü pek çok kullanıcı tarafından beğenilmedi. Bunu sosyal medyada dile getiren kullanıcılar, eski arayüze nasıl geçebileceklerinin yolunu araştırıyor. Henüz test aşamasındayken Twitter, opsiyonel olarak yeni arayüzü sunmuştu ve dileyen kullanıcılar eski tasarıma tek tıklamayla geçebiliyordu. Ancak kullanıcıların hepsinin yeni arayüze geçirilmesiyle Twitter eskiye geçiş yolunu tamamen kapattı. 

Ancak Twitter'da bu rahatsızlıktan haberdar olan girişimciler buna çare ararken Google Chrome için geliştirilen bir eklenti olan GoodTwitter uzun uğraşlar sonrası Twitter'ın farkedilmesiyle devre dışı bırakıldı ve pek çok kullanıcı bu durumdan rahatsız oldu. Twitter kullanıcıları arama motorlarında ise ''GoodTwitter nasıl çalışır, GoodTwitter neden çalışmıyor'' sorusunu arıyor. 

Bizde sizler için Twitter'ın eski sürümünü getirmek için bir araştırma yaptık. Bu araştırma sonucunda sizlere ''Chrome'' eklentisi olan Tampermonkey uzantısını kullanmanızı öneriyoruz. Bu uzantı Twitter'ı tamamen eskisi kadar getiremez ama sizin için ideal bir uzantıdır.

Yorum ve görüşlerinizi bizlere lütfen bildirin...

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 13:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert Eser
Mert Eser - 1 yıl Önce

İşe yaramadı

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.