Facebook'tan sürpriz hamle! Kullanıcılar artık...

Facebook yeni bir yenilikle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eski popülerliğini geri kazanmaya çalışan Facebook'a bomba bir özellik geliyor. İşte Facebook'un yeni özelliği...

Facebook'tan sürpriz hamle! Kullanıcılar artık...
banner150

Eski Popülerliğini kaybeden sosyal medya uygulaması Facebook’un bünyesinde bulunan Instagram’ın çok daha popüler oldu. Özellikle belli bir yaş kitlesinin altında kalan kullanıcılar ağırlıklı olarak Instagram’ı tercih ediyor.

Zuckerberg’in göz bebeği diyebileceğimiz Facebook’un eski popülaritesini kazanması için yoğun bir mesai harcanıyor. Şimdiye kadar Facebook’ta pek çok yenilik yapıldı. Lakin bu yeniliklerin pek çoğu tutmadı. Zuckerberg ve ekibi şimdi de Facebook’a müzik videoları eklemeyi planlıyor.

Hali hazırda bu özellik ABD’de hayata geçirilmiş durumda. Facebook’un anlaştığı bazı müzik şirketleri resmi hesapları üzerinden paylaşımlara başladılar.

Zuckerberg’in Facebook’ta boy gösteren bu özelliği diğer ülkelere taşıyıp taşımayacağı ise henüz netleşmiş değil.

Genel olarak Facebook bazı özellikleri sınırlı bölgelerde test ediyor.

Eğer beklenen reaksiyon alınırsa bu özellik dünya genelinde hizmete sunuluyor.

Dolayısıyla müzik videolarının ülkemizde hizmete girip girmeyeceği ABD’deki kullanıcıların bu yeniliğe duyacağı ilgiye bağlı diyebiliriz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.