Facebook, 3D fotoğrafları Android cihazlara getirdi!

Dünya genelinde milyarlarca insanın kullandığı Facebook, Nisan ayında genişletilmiş bir Android piyasaya sürülmesinin ardından, 3D fotoğraf seçeneğinin Android cihazlarda ve genişletilmiş bir iOS akıllı telefonlara gelebileceğini duyurdu.

Facebook, 3D fotoğrafları Android cihazlara getirdi!
banner150

Çoğu modern akıllı telefonun çift kamera kapasitesini kullanarak hareketsiz görüntülere derinlik katan Facebook'un 3D fotoğrafları, Facebook yayınlarınız için başka bir yaratıcı seçenek sunar. Ve Facebook'un daha gelişmiş görsel formatlar zaten popüler kanıtlamaktadır - Facebook geçen yıl bildirildi  fazla olduğunu 70 milyon 360 fotoğraf  Sosyal Ağ yüklenen edilmişti. 

Facebook, zaman içinde 3B fotoğraf seçeneklerini artırmaya, masaüstü desteği , 3B fotoğrafları Stories'e , Messenger'a ve şimdi de Android cihazlara gönderme kapasitesi eklemeye devam etti .

En üst resimde gördüğünüz gibi, bir 3B fotoğraf göndermek istiyorsanız, güncelleme araçları listenizden '3B Fotoğraf' seçeneğini seçebilirsiniz.

Dikkate alınması gereken başka bir seçenek de - ve kesinlikle, 3B gönderiler 'kaydırma kaydırmak' ve insanların yayınlara dikkatini çekmek için yardımcı olabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.