Kate Moss’un üvey kız kardeşi Lottie Moss sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlara bir yenisi daha ekledi. Özel fotoğraflarının sızdırılmasıyla büyük bir şaşkınlık yaşayan Moss, Kaliforniya güneşinin altında tamamen üstsüz güneşlenirken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Elleriyle göğüslerini kapatan Moss’un paylaşımı sosyal medyanın sınırlarını zorladı.

Kısacık şort ve kısa üstle poz verdi! Göğüslerinin açılmasını umursamadı! Kısacık şort ve kısa üstle poz verdi! Göğüslerinin açılmasını umursamadı!

Sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlar sayesinde kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran Lottie Moss, gün ışığının altında tamamen üstsüz bir şekilde güneşlendiği anlardan bir kare paylaşarak Instagram’ın topluluk kurallarına kafa tuttu.

mossoo

SOSYAL MEDYADAN BEĞENİ YAĞDI

Sansasyonel açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi başaran 23 yaşındaki Lottie Moss, göz kamaştıran sefiesi için doğala yakın bir makyaj ve toplu saç tercih etti. Fenomen ismin paylaşımı dakikalar içinde beğeni yağmuruna tutuldu.

mosso1