Vedat Muriç'e son teklif yapıldı! Kararı bekleniyor...

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Vedat Muriç savaşı hız kesmeden devam ediyor, Çaykur Rizespor bu rekabeti kullanıyor. Adeta ihaleye dönen Muriç transferinde son fiyat artıran sarı-kırmızılılar oldu.

Vedat Muriç'e son teklif yapıldı! Kararı bekleniyor...
banner150

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile Muriç için görüştüklerini dile getirerek, “Fenerbahçe ile ilerleme kaydettiğimizi söyleyebiliriz ancak hâlâ transferle ilgili somut bir şey yok. Son kararı iki kulübün başkanı verir” açıklamasında bulundu.

Bunun üzerine bir kez daha devreye giren sarı-kırmızılılar, Çaykur Rizespor ile 1 sene sözleşmesi bulunan 25 yaşındaki Kosovalı forvetin transferi için 3 milyon 750 bin euro ile beraber bir sonraki satıştan yüzde 15 pay ve yeni transfer Valentine Ozornwafor’un kiralık olarak verilmesini teklif etti. Bu koşulların, Fenerbahçe’ye göre daha iyi olduğu bildirildi.

Teknik direktör Fatih Terim’in ısrarla transferini istediği golcü futbolcu konusunda Rize cephesinin kısa süre içerisinde kararını vermesi bekleniyor.

Oyuncunun Galatasaray’da oynamak istediğini söylemesine karşın Rize yönetiminin Fenerbahçe’ye yakın olması, bu transferin önündeki en büyük engel olarak görülüyor.

Görüşmeleri yürüten Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray’ın 3 milyon 750 bin euro teklifine olumsuz baktıklarını ifade etti. Kulübü tatmin edecek bir rakam olmadığı sürece Vedat’ı transfer etmeyeceklerini belirtti. Kartal, Rize’de tüm insanlara yeşil-mavi renkleri aşılamak gerektiğini, Rize’de başka bir kulübün bayrağının asılmasına müsaade edilmemesi gerektiğini ancak bunu zorla değil güzellikle yapmak gerektiğini ifade etti.

Skorer

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.