Sosa'nın eşi İstanbul dedi!

Fenerbahçe'nin transferinde sona yaklaştığı Jose Sosa'nın kararında İstanbul etkisi büyük rol oynuyor. özellikle Arjantinli yıldızın eşi Carolina Alurralde’nin çok sevdikleri şehre geri dönme isteğinde olduğu kaydedildi.

Sosa'nın eşi İstanbul dedi!

Fenerbahçe’nin transferde sona yaklaştığı Jose Sosa’nın tercihinde İstanbul etkisi dikkat çekiyor. Daha önce Biktaş’ta 2014-16 yıllarında forma giyen Arjantinli orta saha, çok sevdiği İstanbul’da yeniden yaşama fikrine çok sıcak bakıyor. Özellikle Sosa’nın eşi Carolina Alurralde’nin çok sevdikleri şehre geri dönme isteğinde olduğu kaydedildi.

Cazip teklif

Aile, Milano’dan sonra Avrupa’da en çok İstanbul’u seviyor. Büyük bir kulüpte devam etmeyi düşünen ve Avrupa’dan kopmak istemeyen tecrübeli yıldız, Fenerbahçe’nin teklifini cazip buldu. Kadıköy atmosferi, Süper Lig tecrübesi ve Emre Belözoğlu ile yapılan görüşmeler de Arjantinli oyuncu tarafından olumlu karşılandı.

Bize söz vermedi’

Jose Sosa’yı transfer etmek isteyen Arjantin kulübü Estudiantes Başkanı Juan Sebastian Veron ülke basınına konuştu. Sosa’yı çok istediklerini vurgulayan Veron, “Sosa’yı kadromuzda görmek istiyoruz ve bu konuda çabalıyoruz. Ancak Sosa bizi istemiyor diye kendisini yargılayamayız. Zaten daha önce bize ‘geleceğim’ diye söz vermedi. Ben sadece menajerinin açıklamalarına ve tavırlarına anlam veremiyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.