Plakayı değiştirirken yakalandı! Takımdan kovuldu

Çinli futbolcu Yu Hancho ile kulübü Guangzhou Evergrande'nin yolları, milli oyuncunun arabasının plakasındaki bir harfi değiştirmesinin ardından takımdan ayrıldı.

Plakayı değiştirirken yakalandı! Takımdan kovuldu
banner150

Guangzhou Evergrande kulübünün Çinli futbolcusu Yu Hancho,  arabasının plakasında sahtecilik yapınca başını belaya soktu. Çin Milli Takımı forması da giyen 33 yaşındaki futbolcu, aracının plakasında bir harfi değiştirirken görüntülendi.

Hapis ve para cezası verildi

Çevredekiler tarafından çekilen görüntülerde futbolcunun, plakadaki E harfinin alt bacağını kazıyarak bunu F harfine dönüştürdüğü görülüyor. Guangzhou Trafik Şube plakada sahtecilik yapmak yasası gereği kendisine 5 bin Yuan (700 dolar) para cezası, ehliyetine 12 ceza puanı işleme ve 15 gün hapis cezası verdi.

Cannavaro yönetiminde çalışıyorlar

Bu gelişmenin ardından Guangzhou Evergrande kulübü, futbolcusunun sözleşmesini feshettiğini ve yollarını ayırdığını duyurdu. Teknik direktör Fabio Cannavaro'nun başında olduğu sarı-kırmızılı ekip, yeni sezon için hazırlıklara Çin'de geçtiğimiz hafta başlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.