banner232

Muriqi geri mi dönüyor! Heyecanlandıran paylaşım

Fenerbahçe eski golcüsü Vedat Muriqi için harekete geçerken Kosovalı golcünün eşi Edibe Muriqi'nin gece yarısı yaptığı paylaşımlar taraftarı heyecanlandırdı.

Muriqi geri mi dönüyor! Heyecanlandıran paylaşım

Spor Toto Süper Lig'de 2020-21 sezonunu beklentilerin uzağında tamamlayan Fenerbahçe'de yeni sezonun kadrosu için transfer çalışmaları teknik patron Emre Belözoğlu liderliğinde başladı.

Geçtiğimiz sezon forvet hattından istediği katkıyı alamayan sarı lacivertli ekip, önümüzdeki sezon bu bölgeyi eski oyuncusu Vedat Muriqi ile güçlendirmeyi hedefliyor. Lazio'da bekleneni veremeyen Kosovalı oyuncu, Fenerbahçe'ye dönmeye sıcak bakıyor.

Fenerbahçe'de teknik patron Emre Belözoğlu'nun şu an için herhangi bir temsilcisi bulunmayan Vedat Muriqi ile doğrudan iletişim kurduğu ve taraflar arasında görüşmelerin başladığı kaydediliyor.

Edibe Muriqi, Lazio'da şans bulamayan Kosovalı futbolcuyu tekrar Fenerbahçe'de görmek isteyen taraftarlara şu sözlerle yanıt verdi:

"Durmadan, bıkmadan, vazgeçmeden sürekli mesaj atıyorsunuz. İnşallah bir gün 'Dİleğimiz' gerçek olur. Teşekkürler"

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.