Mbaye Diagne'den olay açıklama: Teklif gelirse hiç çekinmeden kabul ederim

Afrika Uluslar Kupası hazırlıkları kapsamında Senegal'de bulunan Mbaye Diagne, geleceği hakkında konuştu. Yıldız golcü Mbaye Diagne, İtalnyan devi Juventus'tan teklif gelmesi halinde kabul edeceğini söyledi.

Mbaye Diagne'den olay açıklama: Teklif gelirse hiç çekinmeden kabul ederim

Ara transfer döneminde Kasımpaşa'dan Galatasaray'ın kadrosuna katılan ve sarı-kırmızılı takımın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Mbaye Diagne, geleceği hakkında konuştu.

Afrika Uluslar Kupası hazırlıkları kapsamında Senegal'de bulunan Galatasaraylı Mbaye Diagne, ülkesinde verdiği röportajlarda şu ifadeleri kullandı;

''Juventus'la devamlı temas hâlindeyim. Avrupa'nın en iyi golcüleri arasında olduğumu duymak, benim için büyük bir gurur. Juve de beni arayıp tebrik etti. Açıkçası onlarla çok iyi bir ilişkimiz var.

"HİÇ ÇEKİNMEDEN KABUL EDERİM"

Zaten Juventus, çok sevdiğim bir kulüp ve orada oynadığımda bana çok büyük destek olmuşlardı. Şayet Juventus bana şu an bir teklifte bulunsa hiç çekinmeden bunu kabul ederim. Çünkü onlar, çok büyük bir kulüp. 

Attığım 30 golün üzerine söylenecek hiçbir şey olmadığını düşünüyorum. Eğer Galatasaray'dan ayrılmam gerekirse bana en yüksek maaşı teklif eden kulübe gideceğim. Zira bir ailem var ve onlar için para kazanmam gerekiyor'' dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 13:40
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.