Konoplyanka bombası! Canlı yayında açıkladılar...

Bundesliga ekiplerinden Schalke 04'te forma giyen Ukraynalı yıldız Yevhen Konoplyanka'nın adı, uzun bir süredir Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer gündeminden düşmüyordu.

Konoplyanka bombası! Canlı yayında açıkladılar...
banner150

Schalke ile yalnızca bir yıllık sözleşmesi kalan ve bu yaz takımdan ayrılma ihtimali oldukça yüksek görünen 29 yaşındaki sol kanat oyuncusuyla ile ilgili ülkesinden gelen bir haberse büyük heyecan yarattı.

Ukraynalı gazeteci Igor Tsyganyk, Football Hub isimli YouTube kanalında 29 yaşındaki sol kanat oyuncusuna Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin teklifte bulunduğunu söylerken şunları kaydetti:

"Konoplyanka ve menajeri, şu anda transfer üzerinde çalışıyor. Çok yakın bir zamanda her şey açıklığa kavuşacak. Her futbolcu Avrupa'nın en büyük beş liginde forma giymek ister ve Konoplyanka da bu liglerden iyi bir teklif bekliyor."

"Şundan eminim ki Beşiktaş ve Fenerbahçe, kendisi için resmi teklifte bulundu. Konoplyanka da bu teklifleri ciddi bir şekilde değerlendiriyor. Ancak karar vermek için acele etmiyor."

Kaynak: Fanatik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.