Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Akan'dan çok kritik açıklamalar!

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Bülent Akan 20 Aralık'ta başlayan devre arası Antalya kampının ilk 11 günlük etabı hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Akan'dan çok kritik açıklamalar!

Yaklaşık 1 haftadır takımla birlikte  görev aldıklarını ve bazı eksiklikleri fark ettiklerine değinen Akan "Göreve başladıktan sonra durum tesbiti yaptığımız süre içerisinde doğal olarak pek çok sıkıntıyı gördük. Ancak bunlardan bizim adımıza tespit ettiğimiz başlıca olanlarından bir tanesi de özellikle ilk hazırlık maçında takımın yaşadığı dağılma ve kontrol kaybıydı. Oyundaki kontrolün yitirilmesiydi. Hem kamptaki antrenmanları programlarken hem de oynayacağımız özel maçlarda rakipleri seçerken oyun kurguları olan takımlarla oynadık. Israrla aynı şeyleri ezber yapan takımlarla oynadık. Buradaki temel amacımız da oyundaki kontrol gücümüzü bir şekilde arttırmayı başarabilmekti. Hem antrenmanlardaki çalışmalar hem de oyundaki isteklerimiz bu yönde gelişti. Esas itibariyle kamp döneminde beklediklerimizi ve istediklerimizi alma açısından iyi olduğunu söyleyebilirim." ifadelerini kullanırken.

"UŞAKSPOR MAÇINA ODAKLANACAĞIZ" 

Teknik sorumlu Bülent Akan, sezonun ikinci yarısının ilk haftasında kendi sahasında oynayacakları Uşakspor maçı ile ilgili de konuşarak, "Şimdi çalışma ve hazırlıklar anlamında ana bölüm bitti. 2 Ocak Perşembe  gününden itibaren Uşak maçına odaklanacağız. Hem rakibimizi inceleyeceğiz hem de yapacaklarımızın neler olabileceğine doğru yoğunlaşmaya başlayacağız. Lige tabii ki iyi bir başlangıç yapmak amacındayız. Her ne kadar her rakip son derece değerli ve güçlü olsa da, tüm çalışmalarımız iyi bir başlangıç için olacak. İnşallah taraftarımızın desteği ile çok farklı bir ikinci devre geçireceğiz" şeklinde konuşurken konuşmasını şöyle tamamladı.

"Transferde başkanımız ve yönetimimiz ile uyum içinde çalışıyoruz hepsine çok teşekkür ediyorum. Takım içindeki rekabeti ve derinliği arttırabilmek için popülist transferler yerine, oyun sistemimize uygun oyuncuları transfer etmeye gayret göstereceğiz inşallah."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.