Galatasaray'da James sesleri! 'Maaş sorunu aşılır!'

Sarı-kırmızılıların, Kolombiyalı 10 numara ile ilgilenmesi büyük ses getirirken Libertad Digital, “Real Madrid’e ilk resmi öneri G.Saray’dan geldi” haberini yayımladı.

Galatasaray'da James sesleri! 'Maaş sorunu aşılır!'

Galatasaray, Real Madrid'den James Rodriguez'in peşinde... Birçok kişi bu transferin hayal olduğunu düşünse de sarı-kırmızılı yönetim aynı kanıda değil ve ağır ama kararlı bir şekilde ağlarını örmeye devam ediyor.

Real Madrid ve Rodriguez'in menajeri ile görüşmeler sürerken İspanyol ve Kolombiya basının ortak kanısı Galatasaray'ın ideal seçenek olduğu yönünde...

Kolombıya'dan Futbol Ete; Manchester United, Arsenal, Everton ve son zamanlarda da Lazio'nun James'le ilgilendiğine dair haberler çıkmasına rağmen bunlardan hiçbirisinden teklif gelmediğini yazdı. Libertad Digital, "Real Madrid'e ilk resmi öneri Galatasaray'dan geldi" haberini yayımladı. İspanyol es- Radio ise "Galatasaray'ın James Rodriguez'in maaşının yüzde 100'ünü ödemek istememesi tek sorun ama aşılamayacak bir sorun değil" yorumunu yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.