banner232

Galatasaray'da İrfan Can bombası! Görüşmeler başladı...

Fatih Terim ile çalışmayı çok isteyen İrfan Can Kahveci ile el sıkışan sarı kırmızılı yönetim Başakşehir'i ikna etmeye hazırlanıyor.

Galatasaray'da İrfan Can bombası! Görüşmeler başladı...

İrfan Can Kahveci ve Galatasaray teması hakkında yeni bilgiler geliyor.

Fenerbahçe'nin Mesut Özil hamlesinin ardından sarı-kırmızılı kulüp de Türkiye'nin en çok konuşulan oyuncusunu almaya hazırlanıyor.

Galatasaray'a gelmeyi çok isteyen 25 yaşındaki orta sahayla her konuda anlaşan Aslan, Başakşehir yönetimi ile masaya oturdu. Taraflar 8 milyon Euro'luk bonservisi takas formülü üzerinden çözmek için görüşme halinde.

GALATASARAY'DAN DİAGNE , LUYİNDAMA TEKLİFİ!

Oyuncu satmadan yenisini alamayacak olan sarı-kırmızılılar,  Başakşehir'e takas önererek Diagne,Emre Akbaba,Şener Özbayraklı önerisinde bulundu. Bu öneri sonrası Başakşehir yönetimi Marcao'yu isterken, sarı kırmızılılar Marcao teklifine sıcak bakmadı ve yeni bir teklifle Diagne + Luyindama önerisinde bulundu.

Fatih Terim'in alınmasında ısrarcı olduğu 25 yaşındaki oyuncunun da ayrılmak istemesi nedeniyle transferde kapıyı kapatmayan Başakşehir yönetimi, teklifi değerlendirip dönüş yapacakları mesajını verdi.

KAYNAK: SABAH

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 11:12
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.