Fenerbahçe, Deniz Türüç ile anlaşmaya vardı

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç için Fenerbahçe ile anlaştıklarını açıkladı. Açıklamadan kısa süre sonra Fenerbahçe kulübü de Deniz Türüç'ü resmen duyurdu.

Fenerbahçe, Deniz Türüç ile anlaşmaya vardı
banner150

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Deniz Türüç için Fenerbahçe ile anlaştıklarını açıkladı.

TRT Spor canlı yayınına bağlanan Bedir, "Biz zaten Fenerbahçe ile anlaşmıştık. Deniz'in de Fenerbahçe ile anlaştığı bilgisi bize ulaştı. Hayırlı olsun. Bu gece veya yarın açıklanır diye düşünüyorum. Deniz'e bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Gelen bilgilere göre Sarı-lacivertliler, Kayserispor'a bu transfer için 3.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Milli futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Fenerbahçe duyurdu

Kayserispor'dan sonra Fenerbahçe de Deniz Türüç ile anlaştıklarını resmen duyurdu. Açıklamada, "Kulübümüz, Deniz Türüç’ün transferi için Kayserispor Kulübü ile anlaşma sağlamıştır. Oyuncunun sağlık kontrollerini geçmesinin ardından kendisi ile yapılacak görüşmeler sonucunda, transfer neticelendirilecektir" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.