Fenerbahçe'de Sadık, Zajc, Mehmet Ekici yolcu!

Yeni sezon için iddialı bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe transfer yapmak için oyuncu satma girişimlerine başladı.

Fenerbahçe'de Sadık, Zajc, Mehmet Ekici yolcu!
banner150

Fenerbahçe transfer yapabilmek için alternatif yolları düşünüyor.

Mali açıdan sıkıntılı bir sürecin içinde olan kulüp bir yandan yol haritasını çizebilmek için UEFA üst kurulunun kararını bekliyor. Karar olumlu olsa bile sarı-lacivertli takımın bonservisli oyuncu alması zor.

Bu nedenle özellikle yurt içindeki transferlerde takas konusu gündeme geldi.

Sadık, Mehmet Ekici, Ozan, Alper, Zajc, Frey, Barış ve Jailson gibi isimler takasta kullanılması düşünülen isimler. Bu oyuncuların büyük bölümü Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ilk 11 planlarında yok...

Yönetim gerekli maddi kaynağı bulamadığı taktirde kulüplere ihtiyacına göre bu isimlerden bazılarını kiralık ya da bonservisiyle önerilecek.

Bunun dışında bu isimlerden bazıları takas dışında bonservis geliri karşılığında da gidebilir. Özellikle Jailson ve Zacj’a teklifler olduğu biliniyor. 

Avrupa’dan teklif

Ozan’a da son olarak Avrupa’dan 3 milyon euroluk bir teklif söz konusuydu. İstenen bonservis bedeli bulunursa satılık, olmadığı taktirde ise kiralık ya da takas yoluyla bu isimlerin takımdan ayrılması yüksek ihtimal gibi görünüyor.

Kaynak: Milliyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.