Fenerbahçe'de flaş iddia! Beşiktaş'ın eski hocası...

Lig'de zor günler geçiren Fenerbahçe'de flaş bir iddia gündeme geldi. Beşiktaş'ın eski hocası Slaven Bilic Sarı-lacivertli takımın gündeminde.

Fenerbahçe'de flaş iddia! Beşiktaş'ın eski hocası...

Türkiye'de bir dönem Beşiktaş'ı çalıştıran Slaven Bilic ismi, Fenerbahçe için gündeme geldi.

Haberde West Bromwich’i çalıştıran Hırvat teknik adamın yüksek miktarda paraya ikna olacağı belirtildi.

Fenerbahçe yönetimi Ersun Yanal'dan boşalan koltuk için hem Türkiye hem de Süper Lig şartlarını bilen bir teknik adam arayışında. 

Sarı-lacivertli yönetim, yarıştan uzaklaşmanın da etkisiyle işleri ağırdan alırken, İngiliz basını Fenerbahçe için Slaven Bilic ismini ortaya attı. Daha önce Türkiye'de Beşiktaş'ı çalıştıran 52 yaşındaki hoca, İngiliz ekibi West Bromwich Albion'a geçtiğimiz yaz 2 yıllık imza atmıştı. 

Haberin detayında Bilic'in ayrılmasının beklenmediği aktarılırken, Fenerbahçe'nin yüksek miktarda para vermesi halinde işlerin değişebileceği belirtildi. 

West Bromwich'in taraftar sayfalarında bu konu konuşulurken, bazı İngiliz taraftarlar 'Korkarım para konuşur', 'Hayır!', 'Bu adamın yeniden heyecanlanmasını sağlardım. Son 20 yıldır sahip olduğumuz en iyi yönetici!' yorumlarını yaptı.

YALÇIN KOŞUKAVAK TEŞEKKÜRÜ

Fenerbahçe Kulübü, Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak'la anlaşıldığı haberleri üzerine şu açıklamayı yaptı: "Altay Kulübü'nün bilgisi dahilinde Sayın Yalçın Koşukavak ile gelecek dönemler için futbol yapılanmamız kapsamında birlikte çalışma ihtimalimiz üzerine temaslarımız olmuştur...

...Ancak gelinen noktada görüşmeler sezon sonu yeniden değerlendirilmek üzere sonlandırılmıştır." 

Altay Kulübü de F.Bahçe'ye teşekkür ederek, "Ülke futbolunun alışılagelmiş transfer süreçlerinin aksine, başından beri kulübümüzle istişare içerisinde olan Fenerbahçe'ye gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.