banner232

Falcao'dan Galatasaray'a şok talep!

Galatasaray'ın büyük umutlarla kadrosuna kattığı Kolombiyalı futbolcusu Radamel Falcao kendisinden bekleneni bir türlü veremedi. Falcao ise takımdan ayrılması durumunda ileriye yönelik tüm alacaklarının ödenmesini istedi.

Falcao'dan Galatasaray'a şok talep!

Çok büyük umutlarla transfer edilmesiyle birlikte sarı kırmızılı ekipte sakatlığı nedeniyle takımdan uzak olan Radamel Falcao'nun belirsizliği yılan hikayesine döndü.

Takvim'de yer alan habere göre, Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz geçtiğimiz günlerde, "Ocakta ne olacağı belli olmaz" açıklamasını yapınca ayrılık ihtimali belirmişti.

Galatasaray yönetiminin, Falcao ile görüşerek, "Devre arası yolları ayıralım" teklifini sunduğu öğrenildi. Ancak gelen yanıt Sarı-Kırmızılılar'ı şoka uğrattı.

İLERİYE DÖNÜK ALACAKLARINI İSTEDİ

1.5 yıl daha sözleşmesi bulunan 35 yaşındaki forvet, ancak ileriye dönük tüm alacaklarının ödenmesi durumunda takımdan ayrılmayı kabul edeceğini yönetime iletti.

Bu rakamın 9 milyon Euro'yu bulması nedeniyle Galatasaray'ın eli-kolu bağlanmış durumda. Falcao krizinin nasıl çözüleceği merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde Mustafa Cengiz,  "Falcao haysiyetli bir insan, onurlu bir futbolcu. Falcao'nun Galatasaray'ı zor duruma düşürmeyeceğine inanıyorum. Ocak ayında kalacak mı, gidecek mi? Bilmiyorum." demişti.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.