Bir dönem kapandı mı? Fırat Aydınus...

Fırat Aydınus cephesinde peş peşe deprem yaşanıyor... Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasındaki Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir maçını yöneten Fırat Aydınus'a, "futbol camiasını küçük düşürecek tutum ve davranışlarda bulunması" gerekçesiyle 30 gün hak mahrumiyeti cezası verildiği belirtilmişti. Ancak ceza bununla sınırla kalmadı. İşte detaylar...

Bir dönem kapandı mı? Fırat Aydınus...
banner150

Süper Lig'in 24. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir maçını yöneten Fırat Aydınus PFDK'dan şoku yaşadı. O maçta yardımcı hakem olarak görev alan Yusuf Bozdoğan da 10 gün hak mahrumiyeti cezası verildiği kaydedildi.

Yardımcısına küfreden ve PFDK'dan 30 gün hak mahrumiyeti cezası alan Fırat Aydınus'a yeni faturalar çıkıyor.

Tedbirsiz sevk edildiği için 30 günlük cezası 14 Nisan'da dolacak olan Aydınus'un 28. hafta itibarıyla maçlara çıkma şansı var. Bu tarihten itibaren yönetebileceği maçlar için bu eğitimde bulunması gerekiyordu.

SEMİNERE ÇAĞRILMADI
Ancak, MHK Aydınus'un PFDK'ya sevk edilmesi için elinden geleni yaptığı gibi tecrübeli hakemi eğitime çağırmayı da düşünmedi.

Yardımcısına küfrettiği gerekçesiyle ceza alan Aydınus ile MHK arasında iletişim tamamen kopmuş durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.