Beşiktaş'tan sürpriz transfer! Ryan Babel'in yerine...

Beşiktaş yönetimi, Ryan Babel'in yerine Fiorentina'da kiralık olarak forma giyen Hırvat futbolcu Marko Pjaca için harekete geçti.

Beşiktaş'tan sürpriz transfer! Ryan Babel'in yerine...

Skorer'de yer alan habere göre; Beşiktaş yönetimi, Ryan Babel'den doğan boşluğu gidermek adına bonservisi Juventus'ta olan 23 yaşındaki Hırvat futbolcu Marko Pjaca için İtalyan ekibi ile temasa geçti.

Hollandalı yıldızı Ryan Babel'i 2 milyon euroya Fulham'a gönderen Beşiktaş'ta yönetim bu oyuncudan boşluğu doldurmak için harekete geçti. Siyah-beyazlıların 2016 yılında Dinamo Zagreb'den 23 milyon euroya Juventus'a transfer olan 23 yaşındaki Marko Pjaca'yı listesinin ilk sırasına yazdı.

Ryan Babel gibi önemli bir futbolcunun görev yerinin boş kalmaması gerektiğini düşünen siyah-beyazlı idarecilerin, sezon başı 2 milyon euro karşılığında Fiorentina'ya kiralanan Hırvat yıldız için hafta içinde somut adımlar atmayı düşündüğü öğrenildi.

Fiorentina'ya sezon başında kiralık olarak gelen Marko Pjaca, Serie A'da 16 maçta 685 dakika şans buldu. Rakip ağlara 1 gol gönderen Hırvat oyuncu bir de asist yaptı. Hırvat futbolcu 2016 yılında Dinamo Zagreb'den 23 milyon euroya Juventus'a transfer olmuştu.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.