banner232

Beşiktaş şampiyonluğa odaklandı! Sergen Yalçın'ın rakiplerin eline geçen mesaj rekor kırdı

Süper Lig'de şampiyonluk yarışı 3 takım arasında devam ederken, averajla lider olan Beşiktaş için tutuldu. Teknik direktör Sergen Yalçın, camiada futbolcular hakkında kötü yorum yapmayı yasakladı. Futbolcularının da sosyal medyayı kullanmasını engelleyen Yalçın, camiaya kenetlenin mesajı verdi.

Beşiktaş şampiyonluğa odaklandı! Sergen Yalçın'ın rakiplerin eline geçen mesaj rekor kırdı

Süper Lig'de 41 haftayı geride bırakırken, şampiyonluk yarışında nefes kesen mücadeleler yaşanıyor. Şampiyonluğun en büyük adayı olan ve averajla lider konumunda bulunan Beşiktaş, Göztepe ile oynayacağı maçı farklı bir skorla kazanarak galibiyeti hedefliyor.

Göztepe'yi farklı yenmek için hesaplarını yapan teknik direktör Sergen Yalçın, sosyal medya hesabından "Hiç bir futbolcum için tek bir kötü yorum duymak istemiyorum. Onlara da sosyal medyayı yasakladım. Cumartesi günü oynanacak Göztepe maçından sonra iyiyi kötüyü anlatırım. Şimdi kenetlenme zamanı" paylaşımını yaptı.

Göztepe karşılaşmasından takımına bol bol şut atın talimatını veren başarılı hoca, duran top çalışması da yaptırıyor. 

Yalçın "Futbolcularım hakkında tek bir kötü yorumu bile camiadan duymak istemiyorum. Sosyal medyaya kapalı 4 gün geçirecekler. Motivasyon için bugün itibari ile yasak başlıyor! Cumartesi gününden sonra iyiyi, kötüyü ben sizlere anlatırım. Herkes kendisine baksın ve kenetlensin! #şampiyon"

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 13:37
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.