Başakşehir'in Emre Belözoğlu planı açığa çıktı! Sezon sonu...

38 yaşında olan Emre Belözoğlu'nun sezon sonunda futbolu bırakıp bırakmayacağı henüz tam netlik kazanmazken, Başakşehir'in tecrübeli futbolcuyla ilgili planı açığa çıktı.

Başakşehir'in Emre Belözoğlu planı açığa çıktı! Sezon sonu...

Başakşehir’de teknik direktör Abdullah Avcı’nın sistemi içinde önemli bir yer edinen Emre Belözoğlu ile ilgili plan ortaya çıktı.

Göksel Gümüşdağ’ın başkanlığını yaptığı Medipol Başakşehir, sezon sonunda Emre Belözoğlu ile masaya oturacak. Başakşehir Kulübü eğer Emre Belözğlu, “Ben futbolu kesin olarak bırakıyorum. Projelerim var” derse bu projeleri dinleyecek ve ona göre bir plan ortaya çıkacak.

Fakat tecrübeli futbolcu, “Futbolu sezon sonunda bırakmayı düşünüyordum. Ama ben kendimi iyi hissediyorum, devam etmek istiyorum” derse konu tekrar gözden geçirilecek. Abdullah Avcı’nın da fikri burada belirleyici olacak.

Başakşehir yönetimi İlerlemiş yaşına karşın profesyonel bir yapısı olmasıyla dikkatleri üstüne çeken ve kendisinden daha genç isimlere taş çıkartan Belözoğlu’dan memnun.

"Emre'ye kapılar açılmıştır"

Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral, “Emre gerçekten de iyi bir profesyonel. Futbola nasıl hizmet etmek istediği önemli. Kulübümüz, Emre’ye kapılarını açmıştır” dedi.

38 yaşında ama…

Başakşehir’deki 4.sezonunu geçiren Emre Belözoğlu, bu sezon 7 maçta görev aldı. 4 maçta sahaya ilk 11’de çıkan Belözoğlu, 403 dakika sahada kaldı.

Kaynak: Ajansspor

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.