Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan sosyal medya fenomeni Angela Babicz turuncu dekolteli elbisesiyle takipçilerinin nabzını yükseltti. YouTube’dan içerik üreterek popüler olmayı başaran 31 yaşındaki fenomen isim dekolteli elbisesinin içine iç çamaşırı giymeyi tercih etmeyince sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.

YouTube’da çektiği videolar sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başaran Angela Babicz, TikTok ve Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Instagram’da 606 bin takipçisi bulunan fenomen isim dekolteli turuncu bir elbisesiyle yaptığı paylaşımla takipçilerinin beğenisini kazandı.

Kylie Jenner iç çamaşırlı pozunu paylaştı! Kardeşi Kim Kardashian sessiz kalamadı Kylie Jenner iç çamaşırlı pozunu paylaştı! Kardeşi Kim Kardashian sessiz kalamadı

Sosyal medya fenomeni sınırları aştı! İç çamaşırsız paylaşımı nefesleri kesti

KULLANICILAR İKİYE BÖLÜNDÜ

Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı kıyafet seçimi nedeniyle Babicz’i eleştirirken diğer bir kısmı ise fenomen ismi güzelliğinden dolayı övgü dolu yorumlarla destekledi.

Turuncu elbisesini büyük altın rengi küpeleriyle tamamlayan Babicz, beyaz bir arka fonunun önüne çekerek kameraya poz verdi. Turuncu elbisesinin içine iç çamaşırı giymeyen fenomen ismi takipçileri adeta yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

2