Fenerbahçe'de bir türlü isteneni veremeyen ve istenmeyen adam ilan edilen Islam Slimani, Monaco’daki performansının ardından Kırmızı Şeytanlar, Cezayirli yıldız için transfer görüşmelerini de başlattı.

Fenerbahçe’de geçen sezon bekleneni veremeyen ve kadro dışı bile kalan Islam Slimani kıymete bindi. Daily Mail’de yer alan haberde, Monaco’da gösterdiği performansla yeniden çıkışa geçen Slimani’yi Manchester United ciddi anlamda istiyor.

Kırmızı Şeytanlarla görüşmek isteyen ancak Monaco’da kiralık forma giyen Cezayirli forvet, görüşmelere bizzat kendi de katıldı. Monaco yönetimiyle konuşan ve kiralık sözleşmesinin sonlandırılmasını isteyen tecrübeli golcü, Manchester United’da oynamayı düşünüyor.

Bonservisini elinde tutan Leicester City’nin de görüşmelerden haberdar olduğu ve Slimani’nin hızlıca ManU’ya gitme yolunda işlemleri hızlandırmak istediği bildirildi. Bu sezon Fransa Ligue 1’de 13 maçta 7 gol atan Slimani, Tottenham ve PSG’nin de takibinde bulunuyor.

Yer yerinden oynayacak! Galatasaray, PSG'nin yıldız orta saha oyuncusunu İstanbul'a getiriyor Yer yerinden oynayacak! Galatasaray, PSG'nin yıldız orta saha oyuncusunu İstanbul'a getiriyor

Kaynak: SKORER