Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Bodrum'da trafik kazası geçirdi. İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğu aktarıldı. Araçtan çıkarılma görüntüleri ortaya çıkan Tatlıses'in aracında küçük kızının olduğu ortaya çıktı. Oğlu İdo'nun ise yolda öndeki araçta seyrettiği ve yaralanmadığı belirtildi.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nden son dakika haberi geldi. Gelen bilgilere göre ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'in trafik kazası geçirdiği öğrenildi.

Bölgeden gelen son dakika bilgilerine göre bugün sabah saatlerinde Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde aracı ile seyir halinde yoluna devam eden İbrahim Tatlıses, trafik kazası geçirdi. Gelen bilgilere göre Tatlıses'in kaza sonucu yaralandığı öğrenildi.

ARAÇTA SIKIŞTI

Araçta sıkıştığı öğrenilen Tatlıses'i kurtarmak için bölgeye çok sayıda ekip gönderildi. İbrahim Tatlıses'in yanında kızının da olduğu öğrenildi.

Bölgeye gelen ekipler olaya müdahale etti.

İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu hakkında önümüzdeki dakikalarda bir açıklama bekleniyor.

SON DURUMU AÇIKLANDI

İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu araçta sıkıştığı ve kurtarma çalışmalarının sürdüğü aktarıldı.

Kardeşiyle ilişki yaşayan eski eşinden boşanmıştı! Yeni aşkını böyle duyurdu Kardeşiyle ilişki yaşayan eski eşinden boşanmıştı! Yeni aşkını böyle duyurdu

İBRAHİM TATLISES'İN İLK SÖZLERİ

Muğla Bodrum’da trafik kazası geçiren ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Araç içerisinde mahsur kalan İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık ve konuşabildiği öğrenilirken, Tatlıses’in “Beni araçla birlikte vinçle buradan çıkarın, daha sonra düzgün bir alanda beni çıkarırsınız” dediği kaydedildi.

4-233-712-1471-258