Şeyda Erdoğan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? İşte hayat hikayesi

Yayınlandığı videolarla milyonlarca aboneye ulaşan Şeyda Erdoğan, son zamanlarda en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Peki, Şeyda Erdoğan kimdir? Youtuber ve Vlogger Şeyda Erdoğan kaç yaşında, aslen nerelidir?

Şeyda Erdoğan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? İşte hayat hikayesi

Youtube videolarıyla sık sık gündeme gelen Şeyda Erdoğan, son dönemde vatandaşlar tarafından en çok merak edilen isimler arasınada yer almaktadır. Güzel vlogger ile ilgili internette en çok "Şeyda Erdoğan kimdir? Youtuber ve Vlogger Şeyda Erdoğan kaç yaşında, aslen nerelidir? Şeyda Erdoğan'ın boyu kaç? Şeyda Erdoğan'ın sevgilisi kim?" gibi sorular araştırılmaktadır. Şeyda Erdoğan ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

ŞEYDA ERDOĞAN KİMDİR?

4 Temmuz 1998'de İstanbul'da doğan Şeyda Erdoğan, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun oldu. Youtube sayfasında 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan Şeyda Erdoğan, ağırlıklı olarak makyaj videoları paylaşıyor. Şeyda Erdoğan 50 kg ağırlığında ve 1.55 boyundadır. Erdoğan, 4 Temmuz 1998 doğumlu olup Yengeç burcudur.

Sosyal medya platformu Instagram'da @seydaerdogan kullanıcı adına sahip güzel Youtuber'ın 1.8 milyon takipçisi var.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2021, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.