banner232

Sercan Yıldırım'ın nişanlısı Nihan Yönel kimdir? Instagram hesabı!

Futbol hayatındaki başarılarının yanı sıra zaman zaman özel hayatıyla da gündeme gelen Sercan Yıldırım'ın sevgilisiyle nişanlanması üzerine Nihan Yönel merak edilmeye başlandı.

Sercan Yıldırım'ın nişanlısı Nihan Yönel kimdir? Instagram hesabı!

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da 2020 yılında Ünlüler takımında yarışan eski futbolcu Sercan Yıldırım geçtiğimiz ay evlenme teklifi ettiği sevgilisi Nihan Yönel ile nişanlandı Bunun üzerine Nihan Yönel'in kim olduğu merak konusu oldu. Biz de haberimizde Sercan Yıldırım'ın nişanlısı kim? Nihan Yönel kimdir, nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtına yer verdik...

SERCAN YILDIRIM'IN NİŞANLISI KİM? NİHAN YÖNEL KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?
1997 yılında doğan 24 yaşındaki Nihan Yönel yoga eğitmenliği yapmaktadır. 15,3 bin takipçisi bulunan 'yoganikoo' adlı Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Nihan Yönel, nişanlısı Sercan Yıldırım'la da paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. 

Sercan Yıldırım'ın nişanlısı kim? Nihan Yönel kimdir, nereli, kaç yaşında?

Sercan Yıldırım'ın ailesiyle birlikte istemeye geldiği Nihan Yönel, Yıldırım'la geleneklere uygun bir nişan töreni gerçekleştirdi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.