Beste Açar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? İşte hayat hikayesi

Beste Açar, 1974 doğumludur. Vefat eden babası Kayahan ile konuştuğunu ileri sürerek Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeniden evlenmesine rağmen babasının soyadını kullanan İpek Açar'a ''Şimdiki beyefendi eşinin soyadının önünde kullanmasın iznim yok'' diyerek tepki gösterdi. Beste Açar nereli ve kaç yaşında?

Beste Açar kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? İşte hayat hikayesi

2015 yılında hayatını kaybeden ünlü şarkıcı Kayahan'ın kızı Beste Açar ile İpek Açar yeniden karşı karşıya geldi. Daha önce mal paylaşımında sorun yaşayan ikili, soyadı tartışması için gündeme alındı. İkili, Kayahan'ın soyadı nedeniyle karşı karşıya geldi. Peki Beste Açar kimdir? Beste Açar kaç yaşında, evli mi?

BESTE AÇAR KİMDİR?

Doğum tarihi: 15 Mayıs 1974

Kaç yaşında: 47yaşında

Ünlü şarkıcı Kayahan'ın ilk kızı Beste Haravon. Kayahan, daha lisedeyken onu lisede görünce aşık oldu.Üç yıllık aşık olduktan sonra 8 Mart 1973'te evlendi. Bu evlilikte 1974 yılında kızları Beste dünyaya geldi.

Beste Haravon, Tayfun Duygulu ile ilk evliliğini yaptı. Ama Tayfun Duygulu'yu aldattı ve boşandılar. Babası Kayahan, bu dönemde kızı Beste'ye tepki göstermiş ve araları açılmıştı.

Beste Havaron'un ikinci Onur Berberoğlu ile ikinci evliliğini geçekleştirdi. Bu evliliğinden Oben isimli bir oğlu dünyaya geldi. Ancak, bu evlilik de yolunda gitmedi ve Onur Berberoğlu ile boşandı.

Galatasaray mağazasının sahibi Beste Haravon ve Engin Haravon son evliliklerini yaparak evliliklerini sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.