Başkan Bozdağ'dan 'Ramazan Bayramı' kutlama mesajı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam aleminin ve Pazarcıklı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını tebrik etti.

Başkan Bozdağ'dan 'Ramazan Bayramı' kutlama mesajı
banner150

Ramazan Bayramı’nın millete ve tüm İslam âlemine huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni eden Başkan Bozdağ mesajında şu ifadelere yer verdi: 

"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuşmanın sevinci içerisindeyiz. İlahi bir armağan olarak kabul ettiğimiz ve sevinçle karşıladığımız bayramlar, dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir andır.

Tüm İslam alemini bir araya getirerek kenetlendiren bayramlar, Müslüman kalma bilincimizi diri tutmuş, İslam milletlerine tarih sahnesinde süreklilik kazandırmıştır. Ramazanlar ve kutlu bayramlar, insanlık ve İslam alemi için tekrar tekrar dirilişin müjdesi ve habercisi olmuştur. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlar, yüce Rabbimizden milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini niyaz ederim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.