Başkan Bozdağ: 'Hak ettiği hizmeti alıyor'

Göreve geldiği ilk günden itibaren bütün çabasını, gücünü, gayretini, özverisini vatandaşlar için harcayan ve ilçesinin her bir karış toprağını hizmet ağlarıyla ören Kahramanmaraş'ın Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İlçede başlatılan sıcak asfalt ve kilit parke taşı hizmetlerini aralıksız sürüdüyor.

Başkan Bozdağ: 'Hak ettiği hizmeti alıyor'

Belediye Fen İşleri Müdürlüğünce Ahmet Bozdağ mahallesinin ardından Bağdınısağır mahallesinde başlatılan sıcak asfalt ve kilit parke taşı çalışması tüm hızıyla devam ediyor.

Yukarı Pazarcık Bağdınısağır mahallesinde ki sıcak asfalt ve kilit parke taşı çalışmasıyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Ahmet Bozdağ mahallemizin ardından Belediye ekiplerimizce bugünde Yukarı Pazarcık Bağdınısağır mahallemizde sıcak asfalt ve kilit parke taşı çalışmamız devam ediyor. Yukarı Pazarcık hak ettiği hizmetlerle buluşarak, vatandaşlarımızın talepleri üzere ilçe genelinde ki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşanabilir, modern bir Pazarcık inşa etmek için var gücümüzle çalışmaktayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER