Onikişubat Belediyesi’nden evi yanan aileye yardım eli

Şahinkayası mahallesinde 2 ay önce evi yanan ailenin feryat çığlığı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tarafından, Onikişubat Belediyesi ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile çözüme kavuşturuldu.

Onikişubat Belediyesi’nden evi yanan aileye yardım eli

Aynı gün içerisinde yapılan koordinasyonla aileye ulaşıldı. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in talimatları doğrultusunda, evi yanan ailenin yanına giden yetkililerimiz, aileye geçmiş olsun dileklerini iletirken, yaralarının da en kısa sürede sarılacağının müjdesini verdi.

Onikişubat Belediyesi ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün ulaştığı ailenin eksikleri belirlenirken, devletin vatandaşının yanında olduğunun mesajını verdiler. Büyükşehir Belediyemizin gönderdiği çadırda kalan mağdur aileye, Onikişubat Belediyesi beraberinde getirdiği yardım paketlerini ve öncelikle acil ihtiyaç duyacakları eşyaları teslim etti.

Evin yeniden yapılabilmesi içinde gerekli olan inşaat malzemelerini de getiren Onikişubat Belediyesi, ailenin eksiksiz bir şekilde, en kısa zamanda inşaatın tamamlanarak, evlerine geçmesinin sağlanacağı bilgisini verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.