Mahçiçek“ Basın mensupları halkın gözü, kulağı ve sesidir”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mahçiçek“ Basın mensupları halkın gözü, kulağı ve sesidir”

Mahçiçek, mesajında basın sansürünün kaldırılışının 110’uncu yılının kutlandığını belirterek, “Gazeteci, televizyoncu, radyocu, internet üzerinden yayın yapan haber sitelerinde çalışan basın mensuplarımız kamuoyunu bilgilendirme ve iletişim hususunda ciddi bir görev yürütmektedirler. Tarihin her döneminde milletin, halkın gözü, kulağı ve sesi olan basın mensupları demokrasinin varlığı açısından önemli bir konuma sahiptirler.

Ülkemizin geçirdiği sıkıntılı günlerde basın mensuplarımızın özveri ile canları pahasına görevlerini icra ettiklerine tüm dünya şahit oldu. Yakın tarihimiz 15 Temmuz’da değerli basın mensuplarımız görevlerini hakkı ile yerine getirmiş ve vatanın birliğini, bütünlüğünü korumak uğruna direnişe destek vermişlerdir. Bu zorlu yolda millete, ülkesine sahip çıktıkları için değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu önemli ve kıymetli mesleği icra ettikleri bu bilinçli ve kutsiyetli yolda, gecesini gündüzüne katıp, kamuoyunun aydınlanması için, mesai kavramı gütmeden milletine hizmet eden basın mensuplarımıza başarılar diliyorum. 24 Temmuz Basın Bayramı kutlu olsun” ifadelerine yerdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.