Başkan Mahçiçiek, belediye başkanları arasında 11'inci oldu

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ORC tarafından 30 Büyükşehir'de, 519 ilçe belediye başkanını kapsayan en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında 11’inci oldu.

Başkan Mahçiçiek, belediye başkanları arasında 11'inci oldu

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ORC tarafından 30 Büyükşehir’de, 519 ilçe belediye başkanını kapsayan en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında 11’nci oldu.

Mahçiçek, Ayrıca Kahramanmaraş'ta listeye girebilen tek ilçe belediye başkanı oldu.

519 İLÇE BELEDİYE ARASINDA YAPILDI
ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan 'Son 1 yılın ''En Başarılı'' Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları' anketinin sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 30 Büyükşehir’de bulunan yaklaşık 519 ilçe belediye başkanları arasında 11. sırada yer aldı.

KAHRAMANMARAŞ İLÇELERİNDE TEK
Yüzde 50'nin üzerinde başarı yakalayanların listeye alındığı araştırmada; en başarılı başkanlar listesinde Kahramanmaraş'tan bir Onikişubat yer aldı. Her belediye başkanının kendi seçmen grubunda değerlendirildiği araştırmada Hanefi Mahçiçek, yüzde 56,5 başarı oranıyla 11. sırada ye aldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 14:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 1 yıl Önce

Büyükşehire siz yakışırsınız saygı değer başkanım

Alyanak
Alyanak - 1 yıl Önce

Aboww memleketin haline bak, eger bu adam basarili ise basarisiz belediyeleri dusunmek bile istemiyorum, acep hanefi emmi neyi basarmista basarili olmus, saray yavrusu belediye mi? Buz pisti olarak planlanan en sonunda kafeye donusturulen buz pistimi? Vay vay vayy hanifi emmi utandim simdi sen neymissin de bizim haberimiz yokmus

ökkeş
ökkeş - 1 yıl Önce

hangi konuda başarılı acaba merak ediyorum

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.