Başkan Mahçiçek vatandaşlarla bir araya geldi

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek AK Parti Onkişubat İlçe Başkanı Ali Köfte ile bir araya gelerek vatandaşlarının sıkıntılarını dinledi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile birlikte Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ali Köfte 12 Şubat İlçe teşkilatında bir araya gelerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi

Başkan Mahçiçek yaptığı açıklamada: "Bugün partimizde sıkıntıları olan, problemleri olan Hemşerilerimizle kardeşlerimizle buluşalım onları dinleyelim, dinlediklerimizin içerisinde çözüm üretebileceğimiz konular varmı onlara bakalım. Yani onlarla amacımız beraber olmak. Varsa sıkıntıları onları tespit etmek, onların çözümüne katkıda bulunmak. Bu münasebetle bugün saat 11'den 1'e kadar bir Halk günü gibi partimize gelen insanlarla buluşup onların sıkıntıları dinleyip eğer bulabilirsek inşallah onlara çözüm üretmeye çalışacağız.
Çok sayıda arkadaşımız geliyor bir taraftan bize hayırlı olsun diyor, bir taraftan'da sıkıntıları, problemleri olan varsa onları dinliyoruz Çözüm üretmek için neler yapılabilir onlara bakıyoruz bu günkü çalışmalarımız bu bağlamda."
ifadelerini kullandı.

Onikişubat İlçe başkanı Ali köfte: "Belediye Başkan adayımızla istişare yaptık. Teşkilatımıza kendisini davet etmiştik kendisi'de davetimize icabet etti. Bugün'de burada Belediye Başkan adayımız vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor sorunlarının çözümü olanları inşallah çözümlerine kavuşturuyor. Yeniden Onikişubat Belediye Başkanımız aday gösterildi inşallah bu süreçte teşkilatımızla beraber, Onikişubat belediye başkan adayımızla beraber, Mart 31'e kadar hiç eli sıkılmadık biri gezilmedik mahalle bırakmayacağız." dedi.   

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Enlasyon
Enlasyon - 3 yıl Önce

Türkiye’de son altı ayda enflasyonun en yüksek olduğu yer Hatay -Osmaniye - Kahramanmaraş’tır
Hayat pahalılığının azalması için yüksek fiyatların düşmesi için çeşitli çağrılar ve haberler yapılmalıdır .
Bir yerde ekonomik durgunluk varsa bu herkesi etkiler

HÖKKEŞ
HÖKKEŞ - 3 yıl Önce

TARAFLI MEDYA YA SELAM OLSUN

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.