Başkan Mahçiçek'ten hastane ziyareti

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Yörük Selim Devlet Hastanesi'nde yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Yörük Selim Hastanesi’nde bulunan hasta ve yakınlarını ziyaret etti. Ziyaret sırasında hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Mahçiçek, hasta ve refakatçilerine içerisinde çay, şeker, kolonya, terlik, ıslak mendil, peçete ve havlunun da bulunduğu ihtiyaç seti takdim etti.

Hastalara moral depolamak amacıyla yapılan ziyarette, Başkan Mahçiçek’i karşısında gören hastaların yüzü güldü.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Mahçiçek, "Bugün Yörük Selim Hastanesi’nde bulunan hastalarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın ilgi ve alakası bizleri çok mutlu etti. Hastane yönetimimiz de bizleri çok güzel karşıladı ve ağırladılar. Çok teşekkür ediyorum. Gönülden hizmet edersen, gönüller kazanırsın düsturuyla ziyaret ettiğimiz hastalarımızın dualarını aldık. Bu vesile ile güzel bir gün geçirdiğimizi düşünüyorum. Bir kez daha hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diler, yakınlarına da geçmiş olsun dileklerimi ileterek, sabırlar temenni ederim" ifadelerinde bulundu.


 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.